Організатори ICO Telegram розіслали потенційним інвесторам черговий набір документів, в яких розповіли про свої подальші плани.

В одному з них йдеться про те, що після завершення першої частини кампанії, в ході якої Telegram вже вдалося зібрати $850 млн, проект збирається запустити другу частину, яка повинна стартувати в кінці лютого і в разі успіху може принести організаторам ще $1,7 млрд. Друга частина кампанії в свою чергу буде розбита на 2 етапи. Таким чином, популярний месенджер в цілому розраховує зібрати $2,55 млрд – безпрецедентна для цього виду залучення фінансування сума.

В одному з документів компанія пише, що поверне гроші інвесторам, якщо продукт не буде запущений до жовтня 2019 року, однак в іншому робить важливе уточнення:

«Немає гарантії, що емітент Telegram буде мати достатньо коштів для того, щоб виплатити зазначену в угоді на купівлю суму. Ні Telegram, ні емітент зобов’язуються не використовувати залучені під час продажу квитків кошти на благо покупців».

Джое Дипаскаль, що приймає участь в ICO Telegram разом зі своєю компанією BitBull Capital, вважає обсяг коштів, які Telegram вже залучив і ще збирається залучити, неймовірним.

«Uber було б складно зібрати стільки, при тому що у нього є прибуток», – зазначив він.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про проведення другого раунду пресейла Telegram, в ході якого організатори імовірно мають намір залучити ще $850 млн.