Якщо ви ще не визначилися з новорічними подарунками, а за останній рік у ваших цифрових гаманцях накопичилися кріптовалюти, з якими ви готові розлучитися пропонуємо ознайомитися нашим список кращих новорічних криптоподарков.

Криптокотик

Онлайн-гра CryptoKitties мережі Ethereum стала настільки популярною, що в грудні транзакції за торгівлю віртуальними вихованцями зайняли спочатку 15%, а потім і 20% від обсягу угод у всій мережі Ethereum. Учасники гри можуть вирощувати, продавати, обмінювати, і навіть створювати потомство з іншими криптокотиками. З 4 млрд вже продано 236,799 криптокотов на суму в $17.9 млн.

Купити криптокотика можна у розробників за ефір — кожні 15 хвилин генерується новий вихованець. Або викупити його у інших користувачів. Найдорожчі котики належать до покоління 0, а котики поколінь 8 і старше — найдешевші. Більш детальну інформацію про те, як купити вихованця, читайте в нашому матеріалі.

Криптоноски

Згідно з дослідженням «The Red Sneaker Effect», опублікованому у виданні Business Insider люди, які носять шкарпетки оригінальних кольорів з незвичайними малюнками, в більшості випадків більш популярні, впевнені в собі, і успішні особистості. Тому якщо ви хочете подарувати не віртуальне тепло криптокотов, а справжнє, радимо ознайомитися з продукцією корейської компанії Kimchi Socks. Шкарпетки з логотипом биткоина заряджені на успіх, а з догикоином — принесуть удачу, як символ наступаючого року. До оплати приймаються биткоины, догикоины, лайткоины, а також долари.

Криптосвитер «від бабусі»

Відмінний подарунок для тих, хто любить одягатися тепліше, пропонує HODLMOON. На сайті компанії можна вибрати один з декількох светрів, за стилем нагадують ті, що могла б зв’язати ваша бабуся. Правда, мова йде про просунутої бабусі, яка останній рік інвестує в биткоин, ефір, лайткоин, монеро, нео, або полимат. Один з таких светрів обійдеться в $59.99, 0.00383309 биткоина, або 0.2161 лайткоина.

Криптосвитер «від бабусі»

Crypto Art поєднує кріптовалюти, мистецтво і технології. Купуючи одну з картин ви отримуєте не тільки предмет мистецтва, але і спосіб фізично зберігати биткоины. Кожна картина містить QR-код, під яким знаходиться приватний ключ. Для того, щоб відправити биткоин «в картину, потрібно сканувати QR-код і з мобільного биткоин-гаманця відправити потрібну суму. Щоб отримати биткоины назад, потрібно скористатися приватним ключем, захованим в картині. Вартість залежить від розмірів і авторства. Розплатитися можна доларами або биткоинами.

Крипто-гаманець паролів

Один з найбільш практичних подарунків, в нашому списку — криптовалютный-гаманець для паролів, який захистить від будь-яких онлайн-загроз. А все тому, що він представлений у вигляді реального гаманця, зробленого зі сталі. В гаманцях Crypto Steel можна зберігати 98-значні код, пароль або будь-яку іншу інформацію, яка необхідна для доступу до криптовалютам. З гаманцями йдуть 245 міні-комірки з цифрами, буквами і символами. Гаманці не іржавіють, вони вогнестійкі і на них є довічна гарантія. Подарунок стане відмінним доповненням до будь-якого холодного гаманцю. Ціни на гаманці починаються від $79 до $199. До оплати приймаються биткоины, лайткоины і даш.

Подарунок майнінгу

Для найбільш просунутих і освічених нещодавно був запущений сервіс Room Mining, який допомагає зібрати собтвенную майнинговую ферму для роботи з блокчейн-мережами Bitcoin, Litecoin, Ethereum, і Z-CASH. У команді працюють експерти з блокчейну, фахівці з майнингу та інженери, які також допоможуть в налаштуванні вже існуючого обладнання. Компанія пропонує два пакети послуг — за $299 і $999, а до оплати приймаються биткоины.

Биткоин-фляга

Ще один спосіб зігрітися в новорічну ніч — мати при собі биткоин-флягу. Зроблена з нержавіючої сталі, така фляга може вміщати близько 150 мл (5 oz), її діаметр — 2.5 див. Посередині вигравіруваний логотип биткоина. Одна фляга коштує $24.99 без урахування доставки. Розплатитися можна також биткоинами.

Биткоин-основи для новачків

Як кажуть мудреці, дай людині рибу — і він буде ситий один день. Навчи його трейдить — і він підсяде на криптолихорадку на все життя. Тому, якщо родич або колега хоче зрозуміти суть ажіотажу навколо биткоина, але не знає, звідки почати занурення в криптомир, подаруйте йому набір «Биткоин для початківців» (Bitcoin Beginner Box). У нього входить: міні-гід, апаратний гаманець Ledger HW-1, паперовий гаманець-картина CryptoArt, запрошення на вебінар з основ крипторынка і багато інших маленьких фішок, яким зрадіє будь-який початківець криптоэнтузиаст. Набір коштує $89 або 0.006343 биткоина.