Відомство з патентів і товарних знаків, опублікувало дві заявки від імені другого за величиною банку Великобританії – Barclays. Обидві заявки пов’язані з безпекою облікових записів. В одній з них була позначена блокчейн-платформа, яка дозволяє полегшити процес передачі цифрових активів. Крім цього, банк також пропонує впорядкувати процеси «ноу-клієнт», щоб забезпечити збереження ідентифікаційної інформації блокчейне. Отримання патенту на twin blockchain компанією Barclays дозволить спростити процес здійснення транзакцій.

При цьому слід зазначити, що наявність заявки на патент не обов’язково говорить про те, що банк планує розробити якісь продукти, пов’язані з технологією блокчейн. В релізі йдеться про те, що компанія поки що тільки вивчається дана технологія.

В одному з документів йдеться:

«Використання технології блокчейн дозволяє забезпечити щонайменше кілька переваг, у тому числі і публічність характеру. Як наслідок, кожна зі сторін має можливість переглядати дані і проводити їх перевірку, підтверджену цифровими сигнатурами, хешуванням, багаторівневою структурою блокчейна. Транзакція являє собою повну і перевірену одиницю даних у формі, яка може бути додана в блокчейн. Подальше дублювання перевірок можна уникнути, що дозволить підвищити ефективність комп’ютерних мереж.»

Таким чином, пропозиція Barclays дозволить забезпечити більш надійну форму перевірки без істотного збільшення технічних накладних витрат. Також пропозицію поліпшить роботу обчислювальної середовища та телекомунікаційних мереж.

Крім цього, програма описує повноваження користувачів, які мають право переносити застарілу інформацію на існуючі блоки і можливо, видаляти старі. Це використання дозволить зменшити проблеми пов’язані з розміром блоку і проблемами зберігання даних. Говорячи про інший патент, то він є більш прямолінійним. Він передбачає створення блокчейна для передачі «цифровий валюти від платника до одержувача».