Коли прийде час сприймати серйозно биткоин

Простір криптовалют – черговий фінансовий міхур, чи ні? Причини сприймати биткоин серйозно.

• Інновації в області блокчейна і цифрових грошей впроваджуються величезними темпами, яким може позаздрити навіть Кремнієва долина.

• Інвестиції ICO перевищують обсяг венчурних капіталовкладень.

• Фінансові експерти безсилі пророкування краху криптовалют. На тлі їх мудрих ” промов і биткоин, та інші валюти ростуть, як на дріжджах, не піддаючись логіці інвестиційних процесів.

Позитивні думки про ринок цифрових валют теж є. Якщо їм вірити, то це:

1. не фінансовий міхур;

2. не кримінальна схема, народжена натомість офшорів;

3. не піраміда.

Навіть затятим скептикам пора прийняти, що це не друге пришестя Міхура доткомів. Биткоин називали вмираючої валютою близько 150 раз, ще одне таке думка вже нікого не цікавить. В наші дні це не просто віртуальні монети, які дозволяють економити на обмін валют і операції. Для багатьох власників биткоинов вони стають самостійним інструментом для короткострокових інвестицій. Поки що для короткострокових…

Сатоши Накамото, якому приписують створення биткоина, створив стійку до злому пиринговую цифрову систему обміну грошима. Багато нинішніх кріптовалюти далеко пішли від початкової технології блокчейна. Треба зазначити, що серед нових цифрових валют зустрічаються такі, які випаровуються з шумом, як вода з-під праски. Вони псують загальний іміджу криптовалют. Так само як і ті варіанти, які використовують відверто шахрайські схеми побудови системи обміну, схожі на піраміди. Але оригінальний биткоин і його відгалуження начебто биткоин-кеша – це завойовує авторитет вид грошей. Можливо, скоро вони стануть аналогом готівки і банківських карт навіть для самих недосвідчених користувачів мережі.

На Уолл-стріт багато стали придивлятися до биткоину, а першопрохідці вже ставляться до нього серйозно. Ще трохи, і ми станемо свідками того, як на звичайних фондових біржах, не криптовалютных, інвестори почнуть мал-помалу вкладати гроші в эфириумы і биткоины. А хто-то робить це вже зараз, поки не зраджуючи таку роботу розголосу.