Корпорація Intercontinental Exchange (ICE) буде працювати з блокчейн-компанією Blockstream над створенням інструменту, надає впорядковані дані про ціну біткоїна. Реліз інструменту повинен відбутися в березні.

«Доступ до таких даних має життєво важливе значення для точної оцінки криптовалютного ринку, – йдеться на сайті ICE. – Новий інструмент дає вам доступ до потоковим операціями реального часу, до кінця дня і історичними даними для найбільш активно торгованих цифрових валют».

Розробка буде містити інформацію про шість основних криптовалютах: BTC, BCH, ETH, LTC DASH і XRP. Ймовірно, інструмент буде схожий на один з ресурсів моніторингу ринку криптовалют – CoinMarketCap, але в той же час буде відповідати запитам трейдерів з Уолл-стріт.

ICE повідомляє, що має намір брати дані 15 бірж і відправляти їх великим фінансовим компаніям, включаючи хедж-фонди та професійних трейдерів. Ці дані будуть переведені у формат, зручний для використання разом з постійно оновлюваними метриками.

«Blockstream працює з криптовалютными біржами по всьому світу і об’єднує розрізнену інформацію в нормалізований і стандартизований джерело даних, який включає в себе інформацію про реальному часі та історії торгівлі, а також інші відповідні дані, такі як кількості, ціни, валюти і тимчасові мітки», – йдеться у заяві.

Інструмент розробляється з метою обмежити затримку у визначенні ціни і забезпечуючи як можна більш близьку інформацію в режимі реального часу.