IBM використовувала Stellar для транскордонних платежів

Сьогодні під час конференції Sibos 2017 одна з найбільших компаній світу IBM оприлюднить результати співпраці з блокчейн стартапом Slellar, які спільно з технологічним гігантом провели успішні операції, використовуючи криптовалюту Lumens.

Поки що крос-граничні платежі включають Британський фунт і Долар Фіджі. На ранній стадії платформа працює через сім фіатних валют з Південно-Тихоокеанського регіону, включаючи Австралійський долар і Новозеландський долар.

Однак, мабуть найважливішою характеристикою проекту є те, що приватний і публічний блокчейны можуть бути використані разом. Поки блокчейн IBM використовується для створення умов транзакції, безпосередній обмін відбувається в блокчейне Stellar.

У цьому випадку Stellar Lumen служить як цифровий зв’язок між фиатными валютами, що дозволяє практично прямо обмінювати їх без участі покупця, який не стосується кріптовалюти.

«Для торгівлі через безліч валют необхідний міст, який все їх з’єднає. Lumen пропонує мережа, яка може об’єднати фіатні валюти»

Jesse Lund – Віце-президент IBM з цього приводу зазначив:

«Наша довгострокова гра спрямована на підтримку різних типів цифрових активів, і я впевнений, що ми побачимо як центральні банки почнуть випускати свої власні кріптовалюти, що буде набагато значніше, ніж наша модель»