HBUS випускає API для «досвідчених трейдерів»

HBUS, який є стратегічним партнером відомої китайської криптовалютной біржі Huobi. Про це представники компанії заявили в наданому прес-релізі. Розробники HBUS підкреслили той факт, що API буде орієнтовано на великомасштабних трейдерів, яким в роботі потрібні багато інструменти, наприклад, дають дані про реальний ціноутворення. Такі дані будуть надаватися не лише в реальному часі, але і в якості виписки за певний період. API також буде включати можливість налаштування маржинальної торгівлі, виставлення обмежень на купівлю/продаж, а також отримання повної торгової історії.

На жаль, розробники зможуть порадувати новим API не всіх жителів США, де і функціонує HBUS. З-за нерівномірного криптовалютного регулювання в різних штатах жителі Алабами, Коннектикуту, Джорджії, Луїзіана, Нью-Йорка, Північної Кароліни, Гаваїв, Вермонта і Вашингтона так і не зможуть скористатися новими послугами.

Нагадаємо, що в цьому місяці Huobi представила ряд нововведень, що значно розширюють сферу її впливу. Сюди можна віднести запуск HBUS, випуск окремої платформи для австралійського криптовалютного ринку, а тепер і нове API.