Один з найбільших у світі криптовалютных гаманців Blockchain.info запустив сервіс з продажу та купівлі цифрових активів на території США. Поки у користувачів з’явилася можливість лише продавати биткоины, а опція покупки стане доступна трохи пізніше, повідомляє CNBC.

Зазначимо, клієнтам Blockchain.info з Великобританії подібні послуги були доступні вже деякий час. Виконавчий директор компанії Пітер Сміт заявив, що споконвічна обмеженість функціоналу в США зумовлена бажанням уникнути непередбачених проблем при запуску сервісу.

«Якщо ставити в главу кута короткочасну вигоду, то потрібно запускати купівлю — більшість так і робить. Однак в першу чергу ми хочемо запропонувати клієнтам комфортний і надійний сервіс», — заявив Сміт.

Так, в минулому багато користувачів в США скаржилися на проблеми при роботі з різними майданчиками, в тому числі і при виведенні грошей. За словами Сміта, на Blockchain.info зареєстровано 22 млн користувачів, при цьому щодня сервісом користується мільйон чоловік. У той же час від 30% до 40% з них живуть в США.

Сміт також додав, що «через кілька тижнів» Blockchain.info з’явиться можливість купувати і продавати та інші кріптовалюти, а не тільки биткоин.

«Я думаю, що в цьому році відсоток биткоина у загальній капіталізації ринку [криптовалют] почне знижуватися. Це може бути викликано тим, що інші монети стають сильнішими або цікавіше», — додав Сміт.

Нагадаємо, наприкінці минулого року гаманець Blockchain.info додав підтримку Bitcoin Cash, а трохи раніше анонсував підтримку протоколу Segregated Witness.