У першому складеному Forbes рейтингу бізнесменів, що розбагатіли на криптовалютных операції, лідером став фінтех-підприємець і CEO сервісу Ripple Кріс Ларсен із станом $7,5-8 млрд.

Брати Тайлер і Кемерон Уинклвосс, отсудившие в 2008 році $65 млн за ідею Facebook у Марка Цукерберга, деякими ЗМІ називалися першими людьми в світі, чий відомий запас биткоинов перевищив мільярд доларів. У рейтингу Forbes вони займають четверту сходинку, їх стан оцінюється в $900 млн -$1,1 млрд.

Також в списе виявився і співзасновник Ethereum Віталік Бутерин — його стан оцінюється в $400-500 млн. В рейтингу фігурує і виходець з СРСР Віталій Вавілов, який створив компанію з майнингу биткоина Bitfury. Його стан оцінюється в $500-700 млн.

Автори рейтингу зазначають, що при оцінці стану, заробленого в криптовалюте, враховувалася непрозорість операцій з цифровими монетами і висока волатильність. Також при складанні рейтингу враховувалася, що кріптовалюти не захищені від крадіжки на відміну від грошей в банківських системах, а зломи криптовалютных бірж — не рідкість.

Швидкість на ринку криптовалют, де роблять і втрачають мільярди за один день, вирішує все, тому дані рейтингу вказані в діапазоні, а не в якості точного результату. При цьому Forbes продовжує дотримуватися консервативного методу оцінки статків мільярдерів.