Фонд Zcash пропонує 800 000 доларів США у вигляді нових грантів для просування екосистеми Zcash

Некомерційний фонд Zcash оголосив, що він пропонує нові гранти в розмірі 80 000 доларів для новаторів і технологів для просування цифровий валюти Zcash, орієнтованої на конфіденційність. Фонд сказав, що гранти повинні використовуватися для розробки програмного забезпечення, науки і досліджень, а також для роботи з населенням.

Zcash – це цифровий валютний протокол, орієнтований на конфіденційність, який дозволяє своїм користувачам використовувати анонімні транзакції з використанням методу криптографії з коротким дозволом, який називається zk-SNARK. Криптовалюта була задумана як «Zerocash» в 2014 році дослідниками Університету Джона Хопкінса і групою криптографів Технологічного інституту Ізраїлю Тель-Авівського університету і Массачусетського технологічного інституту (Массачусетський технологічний інститут).

Фонд Zcash був створений для контролю за розвитком платформи цифрового валюти, яка була офіційно запущена в жовтні 2016 року.

Як подати заявку на отримання грантів

Ті, хто хоче подати заявку на отримання грантів, можуть представити свої пропозиції по GitHub до 15 вересня 2017 року. Потім ці пропозиції будуть розглянуті та затверджені групою рецензентів, які включають криптографа і професора Університету Люксембургу Олексія Бірюкова і Влада Замфира, дослідника У Фонді «Эфириум».

Інші розробки Zcash

Між тим зусилля по поліпшенню цифровий валюти тривали за лаштунками. Одним з проектів Zcash є основне оновлення програмного забезпечення під назвою Sapling. В оновленні основна увага приділяється інтеграції нових інновацій в протокол.

Серед запропонованих змін – включення функції розкриття інформації про платежі, в якій інформація може бути вбудована в Blockchain таким чином, щоб її могли бачити тільки сторони, які беруть участь в операції. Розробники також планують додати функцію, звану Cross-Chain Atomic Transactions (XCAT), яка дозволить виконувати транзакції між блоковими ланцюгами, включаючи провідні цифрові валюти, такі як Bitcoin і Ethereum.

Нещодавно Wikileaks оголосили, що тепер вони будуть приймати Zcash за пожертви.