Завдяки ф’ючерсах на Биткоин на біржах CBOE, CME, інституційні інвестори починають поступово вникати глибше в сферу криптовалют і використовують їх як фінансовий інструмент.

Успішна компанія з управління активами Wellington Management Co., під контролем якої активи на $1 трильйон доларів, вивчає можливість включити кріптовалюти в деякі з своїх портфелів. Експерти команди фонду: аналітик Метью Ліптон (Matthew Lipton), а також Чи Саба (Lee Saba) розкрили новинному агентству Bloomberg плани своєї компанії.

Частиною підготовки до роботи з новим активом стало оновлення системи торгівлі, куди додадуть дериватив на Биткоин. Також фонд став інвестувати з бізнеси, пов’язані з криптовалютой.

«Різні команди Wellington вже акцентують увагу при складанні портфоліо на компаніях, що займаються майнингом або впровадили блокчейн, наприклад на компаніях, які займаються виробництвом чипів для майнингового обладнання»

Також в аналітичному звіті фонду згадуються специфічні цінні папери, такі як акції компаній, добре заробили на пампі з криптовалютой: AMD, Nvidia. Ці два папери зросли в кілька разів через використання відеокарт в майнинге. Як зазначає Wellington, інвестування в обидві компанії — це майбутнє зростання капіталу.

Wellington добре обізнаний про волатильною манері криптовалют і зазначає, що прямий вхід в криптовалюту буде можливий, але досить специфічним способом і це не відбудеться прямо зараз. Тим не менш, аналітики фонду уважно вивчають ринок в пошуку найкращого шляху для входу.