Про це обидва проекти заявили про це у своїх блогах. Згідно з публікаціями, в подальших планах об’єднаної команди робота над клієнтським сервісом, збільшення кількості токенів, можливість підключення фіатних валют (долари, євро, фунти стерлінгів). Також планується введення численних незначних поліпшень.

«Ми з гордістю оголошуємо, що Circle розширила свою прихильність нового бачення глобальних фінансів, придбавши Poloniex, провідну платформу обміну токенами», – уклали засновники Sean Neville і Jeremy Allaire у повідомленні на веб-сайті компанії.

Як повідомляє Fortune, ціна угоди склала близько $400 мільйонів.

Купівля Poloniex робить Circle однією з найвпливовіших компаній галузі, а також основним конкурентом Coinbase. Плани Circle — стати банком майбутнього.

Бостонський Circle управляє своєю платіжною мережею, заснованої на додатках, з використанням блокчейн технології, яка вперше з’явилася як система, що підтримує биткоин. Він також є одним з провідних гравців на позабіржовому ринку торгівлі биткоинами.

Це один з найбільш добре фінансованих блокчейн стартапів, його інвестори Goldman Sachs Group Inc і Baidu Inc. Poloniex є одним з найбільших світових ринків цифрових валют і токенів.