Американський гігант міжнародних поштових перевезень та логістики FedEx повідомив, що готовий використовувати блокчейн для повсякденних клієнтських операцій. Раніше компанія вже випробувала технологію для ведення внутрішніх записів, і тепер готова оптимізувати процес взаємодії з клієнтом. В рамках ініціативи FedEx приєдналася до Blockchain in Transport Alliance (BiTA).

Віце-президент зі стратегічного планування і аналізу FedEx Дейл Крісті сказав, що компанія, входить до складу ради BiTA, запустила тестову програму з використанням блокчейна для зберігання даних і вирішення спорів. Проект сподівається встановити, які дані необхідні для доступу, щоб полегшити спори між клієнтами, що здійснюють та отримують товари через FedEx. Гігант також хоче використовувати блокчейн для зберігання своїх записів, сказав він:

«Ми створюємо мільйони записів в день в нашій системі, і ми думаємо про блокчейне безпечний засіб для ланцюжка поставок, яка може трансформувати логістичну галузь. Ми вважаємо, що це багатообіцяюча технологія, яка дуже спростить обмін даними».

Аналогічним чином, старший віце-президент FedEx за новими технологіями Кевін Хамфріс сказав Freightwaves, що блокчейн-платформи дозволять клієнтам більш ефективно відстежувати вантажі не тільки тоді, коли вони знаходяться в розпорядженні FedEx, але і до, і після того, як корпорація обробила їх. У той час як FedEx вже виклав кілька можливих варіантів використання, Хамфріс сказав, що він сподівається, що блокчейн буде мати багато варіантів використання».