Fallout 4 доступний за криптовалюту GameCredits

У свій час така криптовалюта, як GAME, була спеціально розроблена для ігрової індустрії. У свою чергу блокчейн-платформа для здійснення платежів в онлайн-іграх дозволяє спростити процес оплати для розробників і покупців ігрових платформ. Майданчик GameCredits володіє рядом унікальних функцій, серед яких спрощений процес інтеграції, який дозволяє виробникам легко і швидко вносити свої ігри на платформу, а також миттєва обробка платежів та низькі комісійні збори, що дозволяють заощадити додаткові кошти у порівнянні з іншими платіжними сервісами.

Нещодавно розробники компанії підготували масштабне оновлення, а також випустили першу загальнодоступну бета-версію десктоп-клієнта. Він включає в себе просту і досить продуктивну утиліту для майнінг кріптовалюти GAME, а також інтегрований магазин з популярними комп’ютерними іграми.

Між тим сьогодні команда GameCredits на своїй сторінці в твіттері оголосила для всіх своїх користувачів про можливості придбання гри Fallout 4, яка є всесвітньо відомим рольовим екшеном, продовжують історію всесвіту Fallout. Ця версія гри доступна в оновленому десктоп-клієнта для таких операційних систем, як Mac OS, Windows і Linux.

У свою чергу розробники компанії GameCredits нагадали у твітері про те, що у них є мобільна версія гаманця для Anroid-пристроїв.

Зараз ціна цифровий валюти GameCredits (GAME) знаходиться в довгостроковому висхідному тренді. З початку грудня 2017 року вартість збільшилася від $2 до значення близько $7 на початку січня 2018 року. При цьому обсяг ринкової капіталізації цифрового сертифіката знаходиться вище $400 мільйонів, згідно з даними CoinMarketCap. Криптовалюта торгується на таких майданчиках, як Bittrex, Poloniex, BitBay, Cryptopia, HitBTC та інші.