Ethereum Mining: AMD запускає нове програмне забезпечення для оптимізації майнінгу криптовалют

Компанія Semiconductor Advanced Micro Devices (AMD) недавно випустила бета-версію Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta драйвер відеокарти Blockchain Compute.

Грунтуючись на коментарях компанії під час релізу, драйвер підвищить продуктивність для «Blockchain Compute Workloads», тим самим повисівши ефективність комп’ютерів для видобутку криптовалют, які використовують графічний процесор (GPU).

Прикладами таких комп’ютерів є ті, які використовуються для видобутку кріптовалюти Ethereum.

Драйвер AMD

За словами AMD, їх драйвер підтримує настільні графічні процесори від AMD Radeon HD 7700 series і може бути встановлений на 64-бітних Windows 7 і 64-бітових операційних системах Windows 10.

Бета-версія програмного забезпечення призначена для вирішення проблеми, пов’язаної з розміром ациклічного графа (DAG), а не для підвищення продуктивності ігор.

Технічний гігант додав, що бета-драйвер не буде підтримуватися додатковими оновлення або виправлення помилок.

На даний момент драйвер приймають добре

На думку TechPowerUp, драйвер, схоже, є успішним вирішенням проблеми DAG, так як існує мінімальна різниця між розробкою різних розмірів DAG.

Для порівняння, на хэшрейт припадає 81 відсоток збільшення при використанні DAG 199 для майнінг з використанням нового програмного забезпечення в порівнянні зі старим драйвер AMD Radeon RX Vega 64 8GB (1546 МГц / 945 МГц).

Кілька користувачів Reddit також підтвердили ефективність нового драйвера.

Користувач, по імені «Hot-Diggity-Daffodil», стверджував, що його швидкість при видобутку Ethereum збільшилася до 37 МГц / с 31, коли він використовував бета-версію програмного забезпечення.