Екс-віце-президент Goldman Sachs: кріптовалюти нагадують інтернет 90-х

Колишній віце-президент інвестиційного банку Goldman Sachs Меттью Гьотц переконаний, що вкладення в цифрові валюти – по суті, те ж, що інвестування в інтернет в 90-ті роки. Про це пише Business Insider.

В інтерв’ю виданню Меттью Гетц допустив ймовірність того, що в майбутньому місце биткоина займе якась інша криптовалюта, з більш досконалою технологією.

«Є ймовірність, що з’явиться технологія на порядок краще, ніж биткоин», — поділився думкою він.

Також Гетц зазначив, що биткоин – лише програмне забезпечення, яке в майбутньому може бути замінено кращою, більш просунутою версією. У той же час, за його словами, перша цифрова валюта впевнено утримує лідерство в чому завдяки мережевому ефекту.

“Це щось на зразок Facebook. Припустимо хто-небудь створює новий продукт, функціонал якого трохи краще, скажімо на 10%. Це здорово, але сильний мережевий ефект. Таким чином, ще не факт, що новинка зможе вбити Facebook”, — додав він.

Однак, у відношенні Ethereum Гетц висловив думку, що навіть незважаючи на те, що його розробники першими представили смарт-контракти і рішення на їх основі, ще не означає, що ця екосистема буде безроздільно домінувати на ринку.

Наостанок колишній топ-менеджер Goldman Sachs висловив думку, що ринок криптовалют все ще дуже ризикований і нагадує інтернет “зразка 1992 року”.