Колишній співробітник ЦРУ, який отримав свою популярність на боротьбі за доступ до інформації, Едвард Сноуден не залишається осторонь і від світу криптовалют. Днями він заявив, що його приваблюють анонімні монети і найбільш перспективною серед них він бачить Zcash. Сноуден зазначає, що майбутнє криптоторговли – за докази з нульовим розголошенням.

“Технологія Zcash робить монету самою цікавою альтернативою биткоину. Биткоин безперечно хороший, але він не анонімний, а це небезпечно”, – зазначає Сноуден.

Підтримку Zcash висловив і Джон Макафі, який також позитивно висловлюється про Monero і Dash. На його думку, ця трійця анонімних криптовалют в даний час набуває особливої актуальності на тлі вживаються державами спроб регулювання криптовалютной галузі.

Нагадаємо, що лежить в основі Zcash технологія ZK-SNARKs забезпечує можливість приховування в таємниці як суми транзакції, так і імен її учасників – відправника і одержувача. У найближчій перспективі дана технологія буде інтегрована в блокчейне Ethereum. Звідси і досить гучні заяви творця ETH Віталіка Бутерина, який назвав ZK-SNARKs найбільш недооціненою технологією на ринку.

Частково Zcash заслуговує уваги і завдяки складу інвесторів, одними з перших вклалися у розробку даної цифровий валюти. Це Навал Равикент, відомий успішним інвестуванням у Über і Twitter, а також засновник Blokchain.info Роджер Вір і Баррі Силберт, засновник платформи SecondMarket.

Незважаючи на посилення останнім часом заяви критиків про прийдешню на тлі оновлень централізації Zcash, криптовалюта поки демонструє досить непогані позиції. Її курс тримається на рівні понад $500.