Засновник Wikipedia Джиммі Вейлз заявив про те, що некомерційна онлайн-платформа ніколи не буде проводити ICO або випускати власну криптовалюту. Дана заява була зроблена перед Business Insider, в рамках виступу на недавньому блокчейн-форумі в Берліні.

Варто відзначити, що в минулому, Джиммі Уейльс скептично ставився до криптовалюта і технології блокчейн. Зокрема він зазначав, що більшість ICO-проектів є абсолютно шахрайськими і не пропонують клієнтам чогось цінного.

Коментуючи свій виступ на блокчейн-форумі в Берліні, він зазначив, що приїхав сюди з тієї причини, що за виступи йому платять гроші. В рамках виступу він також зазначив, що незважаючи на скептичне ставлення до ICO і цифрових валют, сама технологія блокчейн є для нього цікавою. Однак він все ж вважає її “міхуром”, навколо якого відбувається дуже багато галасу.

Вікіпедія буде і далі продовжувати приймати традиційні пожертвування, в тому числі і в криптовалюта. Варто сказати, що можливість пожертвувати в розвиток онлайн-енциклопедії за допомогою криптовалют, була додана в 2014 році. За перший тиждень, в проект пожертвували 237 криптомонет BTC. Зараз би, ця сума склала 1,8 млн. у доларовому еквіваленті.