Пан Віктор заробив близько 7 600 грн у перший місяць експлуатації встановленої за кредитні кошти домашньої сонячної електростанції потужністю 13,5 кВт. Кредит можна оформити в Укргазбанку під 0,01% річних. У червні – першому місяці роботи – СЕС виробила 2 250 кВт-год електроенергії, розповідає пан Віктор.

“Обленерго надсилає на мою електронну скриньку звіт, в якому зазначено, скільки електроенергії за місяць використав мій будинок – зазвичай до 400 кВт-год, а скільки – купує держава за тарифом 4,5 грн. за кВт-год, – пояснює позичальник. – За перший місяць я отримав на спеціальний рахунок близько 7 600 гривень – якщо з податками, то це майже 10 тис. гривень”.

 

На спеціальному лічильнику у будинку Віктора відображається обсяг електроенергії, яку виробляють сонячні батареї. «Надлишок йде у загальну мережу, – розповідає він. – Двозонний лічильник показує, скільки я взяв з електромережі і скільки віддав».

 

За попередніми підрахунками пана Віктора, приблизно за півроку сонячної активності можна буде погасити річну заборгованість за кредитом. “Вартість моєї станції з монтажними роботами склала 400 тис. грн, 200 тис. – мій внесок, інше – в кредит, – пояснює позичальник. – Якщо СЕС вироблятиме в середньому близько 1000 кВт-год у місяць, то я повністю перекрию вартість кредиту і отримуватиму прибуток: отримуючи від держави до 5000 грн у місяць, 3 400 грн платитиму за кредит, а 1500 грн – це прибуток. При цьому червень, у якому я отримав 4 200 гривень прибутку, покрив 2 місяці кредиту”.

 

Встановлення «домашньої» сонячної станції є ідеальним рішенням для тих, хто справді вміє рахувати гроші. “СЕС буде покривати 50% кредиту, – ділиться досвідом позичальник. – Раджу брати «сонячний» кредит із 50% власним внеском – і тоді не буде ніяких відсотків».

 

Від моменту отримання кредиту до встановлення сонячної станції пройшло близько півтора тижня. «Потім отримав відповідь від обленерго про взяття проекту під “зелений” тариф. Пакет документів для оформлення повністю готує компанія-постачальник – весь проект обслуговується “під ключ”.

 

Сонячну станцію можна придбати в компанії Levelsun, вона є офіційною і сертифікованою компанією, яка займається встановленням сонячних електростанцій «Під ключ» для приватних домогосподарств і підприємств. Компанія має багато задоволених клієнтів і великий досвід інсталяції СЕС. Виїзд майстра і всі заміри проводяться безкоштовно. На усі елементи станції є гарантія та після монтажне обслуговування.

 

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Тернопіль вул. Степана Будного 25 (Західний Ринок) +380973074040.