Найбільша американська криптовалютная біржа Coinbase заробила $1 млрд за 2017 рік, перевищивши свій прогноз доходів на $600 млн. В цілому дохід виявився на 66% більше від очікуваної суми.

За інформацією видання Recode, незважаючи на підвищений інтерес зовнішніх інвесторів, компанія залишається приватною і не позвояет продавати свої акції на вторинному ринку.

Майданчик пережила наплив нових користувачів, які активно створювали торгівельні рахунки в період переважання бичачого тренда на биткоин, що супроводжувався сильними ціновими імпульсами вгору особливо в листопаді 2017 року. До грудня число користувачів біржі зросла до 13 млн осіб. Так, після появи офіційної інформації про початок торгів биткоин-ф’ючерсами на CME, Coinbase поповнила клієнтську базу на 100 000 осіб всього за 24 години.

Хоча курс биткоина пішов на спад вже напередодні католицького Різдва, його зростання до рекордного рівня в $20 000 в середині грудня дозволив Coinbase добре заробити за рахунок торгів на своїй платформі.

Основний заробіток біржа отримала на комісіях при конвертації фіатних грошей в криптовалюту, а також за рахунок торгів на біржі GDAX.

Успіх Coinbase помітили інвестори і венчурні компанії. За даними Recode, акції компанії купувалися за кількома напрямками.

Тим не менш, акціонерам Coinbase було заборонено продавати свої акції зовнішнім сторонам, оскільки це суперечило політиці компанії.

У компанії заявили:

«Coinbase, будучи приватною компанією, не дозволяє продавати акції на вторинному ринку з багатьох причин. Ми будемо вживати відповідні заходи при виявленні фактів продажу своїх акцій з порушенням наших правил».