У липні 2017 року IRS звернувся з вимогою до Coinbase передати детальну інформацію про кожного з своїх більш ніж 500.000 користувачів в спробі знайти інформацію про тих, хто ховається від сплати податків. Однак у результаті судового розгляду це число зменшилося до 14.000 користувачів, які часто здійснюють транзакції. А тепер платформа повідомляє про 13.000 користувачів. Компанія вважає, що це неповна, але все ж перемога.

У п’ятницю Coinbase повідомила приблизно 13.000 клієнтам про те, що протягом 21 дня вони нададуть IRS наступну інформацію: ідентифікаційний номер платника податків, ім’я, дату народження, адресу та історію транзакцій з 2013 по 2015 рік.

У листі компанія рекомендує цим клієнтам, якщо у них є якісь питання або вони не згодні з рішенням, звернутися до адвокатів негайно.

Судова тяганина між Coinbase і урядом США почалася в листопаді 2016 року, коли IRS подала позов на «Джона Доу» (позов з невідомими відповідачами) в окружний суд Сполучених Штатів в північному районі Каліфорнії.

13 лютого американський фінансовий сервіс Credit Karma заявив, що лише 0,04 відсотка їх клієнтів повідомили про доходи пов’язаних з криптовалютами у своїх податкових деклараціях.