CME оголосила про запуск ф'ючерсів на біткойн через три тижні після схвалення від регулятора

Найбільша в світі біржова група CME Group оголосила в п’ятницю, що торги ф’ючерсними контрактами на биткоин будуть доступні 18 грудня.

CME заявила, що вони самі підтвердили початковий список своїх контрактів, щоб почати роботу в грудні. Голова правління CME Group Террі Даффі (Terry Duffy) раніше повідомляв, що у другому тижні грудня цей інструмент з’явиться в списках.

За даними CoinDesk, біткойн торгувався на 6% вище за ціною $ 10 512 .

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами повідомила, що CME і Ф’ючерсна біржа Cboe завершили процес сертифікації ф’ючерсних контрактів. У повідомленні Комісія також зазначає, що біржа Cantor самостійно сертифікувала нові контракти бінарних опціонів биткоин.

CFTC не стверджує деривативних контрактів або не схвалює їх базові активи.

«Протягом шести тижнів співробітники Комісії провели активне обговорення з CME, CFE протягом чотирьох місяців провели велику кількість дзвінків з Cantor Futures Exchange», – говорить CFTC.

«Біткойн, віртуальна валюта і є товаром, на відміну від того, з яким Комісія раніше працювала », – сказав голова Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) Крістофер Джанкарло. «В результаті ми провели великі дискусії з біржами за пропонованим контрактами, і CME, CFE і Cantor домовилися про істотних поліпшень для захисту клієнтів і підтримання порядку на ринках».

В окремому випуску в п’ятницю, Cboe заявила, що подала сертифікацію продукту в Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами, щоб запропонувати торгівлю ф’ючерсами на биткоин. Сертифікація підлягає перегляду нормативних актів, і дата запуску «буде оголошено найближчим часом», згідно випуску.

Представник Cboe повідомив CNBC, що запуск ф’ючерсів на біткойн очікується «ймовірно, до кінця року».