Сільськогосподарський Банк Китаю (ABC), що займає четверте місце серед банківських установ у світі, видав свій перший кредит на основі блокчейна. Відзначимо, що компанія планує видавати блокчейн-кредити на сільськогосподарські потреби під заставу землі. Сума першого кредиту склала 300 тис. доларів США. Він забезпечений землею в провінції Гуйчжоу.

Відомо, що банк планує проводити всі операції через спеціальну систему, яка була реалізована на технології блокчейн. Представники банку відзначають, що система кредитування орієнтована на те, щоб підтримати місцеву чайну промисловість».

В розробці нової системи бере участь три сторони, в тому числі і провінційне відділення Народного Банку Китаю. Вони виступлять в якості вузлів для того, щоб відстежити достовірність кредитної історії, а також даних про клієнтів.

Представники банку ABC відзначили, що в майбутньому, вони планує видавати й інші види кредитів за допомогою блокчейна і децентралізованої Ledger. Це дозволить запобігти схвалення заявок громадянами, які звертаються в різні банківські установи, використовуючи в якості застави один єдиний ділянку землі.

Варто визнати, що Китай продовжує активно розвивати блокчейн-індустрію з дуже великою швидкістю. Уряд планує впровадити галузеві стандарти вже в наступному році.