Биткоин став 6-ою валютою в світі по обороту

За даними Банку міжнародних розрахунків, биткоин (Bitcoin) посідає 6-ту сходинку рейтингу найбільш великих валют у світі, пише cointelegraph.com. Очолюють список японська ієна, китайський юань, євро, долар і індійська рупія.

Аналітики відзначають, що биткоину потрібно вирости до $15 000, щоб він обігнав рупію і посів п’яте місце. У цьому рейтингу биткоин обійшов фунт, рубль і південнокорейський вон. Розрахунок зроблено виходячи з вартості биткоина в $10 766. Капіталізація кріптовалюти при такій ціні дорівнює $181 млрд.

Глава РАКИБ дав позитивний прогноз щодо курсу биткоина на кінець року Інші кріптовалюти також присутні в списку. Так, ефір (ETH/USD) зайняв 17-е місце, а биткоин кеш (Bitcoin.Cash) зупинився на 20-му, випередивши чеську крону і південноафриканський ранд.

Ці цифри, звичайно, трохи спотворені, так як ціна кріптовалюти дуже швидко змінюється, але все ж відображає загальну вартість биткоина і тенденції на світовому ринку. За даними Coinmarketcap.com на 10:00 мск, биткоин торгується на позначці $11 207. coinmarketcap.com

Нагадаємо, новий історичний рекорд криптовалюта встановила в середині тижня, досягнувши в середу показника в $11 082. Однак вже ввечері биткоин різко подешевшав — курс опускався до $9295. На думку експертів, падіння було викликано в тому числі збоєм в роботі декількох криптовалютных бірж.