Бутерин потрапив у топ-50 найвпливовіших людей у 2017 році

Творець Ethereum Віталік Бутерін увійшов до списку 50 найвпливовіших людей 2017 року за версією Bloomberg. Він справив особливе враження, виступаючи перед розробниками в листопаді, коли поділився баченням розвитку Ethereum на найближчі роки.

Також у списку осіб, які надали у цьому році найбільший вплив на бізнес, політику, фінансову сферу, розваги і технології, виявилися Елон Маск (Elon Musk), наслідний принц Саудівської Арабії Мухаммад бін Салман (Mohammed bin Salman), зірка Youtube Ліллі Сінгх (Lilly Singh), російські ботнети, постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі (Nikki Haley), засновник Amazon Джефф Безос (Jeff Bezos), генеральний менеджер Nontendo Йошиаки Коізумі (Yoshiaki Koizumi), фінансовий директор Goldman Sachs Марті Чавез (Marty Chavez), виконавчий директор General Motors Мері Барра (Mary Barra), губернатир Каліфорнії Джеррі Браун (Jerry Brown), репер Chance the Rapper та ін.

В кінці літа Бутерін увійшов до списку найвпливовіших людей століття, опублікований виданням Forbes. А в середині серпня він також був включений в десятку найвпливовіших людей віком до 40 років за версією Fortune. У рейтингу «40 до 40» він зайняв 10-е місце. Цю позицію з ним розділив голова криптовалютної біржі CoinBase Брайан Армстронг.