Біржа Coinbase створила комітет політичних дій

Криптовалютная біржа Coinbase сформувала Комітет політичних дій (PAC), згідно з урядовими документами, опублікованими в п’ятницю ввечері.

Згідно публікації Федеральної виборчої комісії США, біржа сформувала підрозділ “Coinbase, Inc. Political Action Committee” у червні поточного року, але станом на 30 червня вона не займалася залученням або здійсненням пожертвувань. Подібні комітети здійснюють підтримку політичних кандидатів, однак, згідно з доступних документів, Coinbase поки не була прикріплена до жодного кандидата.

В документі вказаний звітний період з 4 червня по 30 червня.

PAC формуються в США в основному для збору коштів від імені кандидатів, які балотуються на державну посаду, зазвичай представляють конкретні бізнес-ідеї чи ідеологічні інтереси, згідно Центр відповідальної політики, групі, яка відстежує гроші в політиці.

Директор з комунікацій Coinbase Елліот Сазерс підтвердив, що біржа запустила PAC, хоча він відмовився надати додаткову інформацію в пресі.

Хоча це може бути перший PAC, створений криптобиржей, сам обмін вже пожертвував понад $81 000 на політичні цілі, повідомляє CNN в п’ятницю. Coinbase пожертвувала 78 000 доларів Брайану Форді, кандидатові від Конгресу і колишнього радника з питань політики в області науки і техніки президентові Бараку Обамі.

Ще $3 000 було переведено на адресу BIT PAC – комітету політичних дій, спонсорував республіканців Джастіна Амаша і Джоша Мандела.