Як повідомлялося раніше, вчора один з найбагатших і найвпливовіших людей у світі, відомий американський інвестор Warren Buffett заявив, що безглуздо вкладати гроші в цифрові валюти. На його думку, рано чи пізно ці активи неминуче зазнають краху. У своєму інтерв’ю новинному агентству CNBC він повідомив наступне:

«Запевняю вас, віртуальні валюти чекає поганий фінал. Правда я не можу сказати, коли і як саме це станеться».

Проте вже сьогодні, за повідомленням провідного постачальника фінансової інформації Bloomberg, засновник біржі Binance Чжао Чанпэн спростував думку Баффета. У своїй бесіді з журналістами компанії Bloomberg він надав наступний коментар:

«Я поважаю Уоррена Баффета, як людину, добре розбирається в питаннях інвестування. Однак слід вважати, що він абсолютно не компетентний в області криптовалют. Тому, при всій моїй повазі до його досвіду в інших сферах інвестування, я вважаю, що у випадку з цифровими валютами Баффет помиляється».

Варто зазначити, що біржа Binance, яка належить Zhao Changpeng, знаходиться в Гонконзі і в даний час реєструє по два мільйони нових користувачів щотижня. Наприклад, в середу на торговій платформі створили акаунти 240 тисяч нових клієнтів за одну годину. За повідомленням Zhao Changpeng, попит настільки великий, що компанія була змушена обмежити реєстрацію нових користувачів. З цього приводу він заявив:

«Відверто кажучи, ми не очікували такого високого попиту до криптовалютной торгівлі».

Згідно з даними сайту CoinMarketCap, криптобиржа Binance вже кілька днів поспіль займає лідируючу позицію за обсягом добових торгів, який становить близько 6 мільйонів доларів щодня. При цьому найпопулярнішим цифровим активом на майданчику є токен Tron, на частку якого припадає понад 10% всього торговельного обсягу.

Між тим компанія Binance прагне отримати у найближчому майбутньому ліцензію на ведення торгівлі від Японського агентства фінансових послуг. В свій час в країні було введено криптовалютное регулювання на державному рівні, яке включає в себе здійснення контролю за біржами, що надають можливість торгівлі цифровими токенами. В рамках цього близько двох десятків платформ вже встигли отримати свої ліцензії. З цього приводу Zhao Changpeng додав наступне:

«Японія є найпрогресивнішою країною в світі з точки зору регулювання криптовалют».