Центральний банк Сполученого Королівства вже в 2018 році може запустити в обіг прив’язану до фунта стерлінгів національну криптовалюту. Про це повідомляє The Telegraph.

Як зазначає джерело, ще в лютому 2015 року Банк Англії створив дослідницьку групу, яка в даний час вивчає можливості технології блокчейн та перспективи здійснення транзакцій на її основі. Результати досліджень робоча група надасть у наступному році.

За словами глави британського центробанку Марка Карні, найбільш цікавою йому бачиться, що лежить в основі криптовалютных транзакцій “базова технологія”:

“Базова технологія [блокчейн] представляє по-справжньому великий інтерес. Ми в Банку Англії зараз працюємо з нею”.

Також за його словами, відомство вже провело переговори з іншими центробанками щодо перспектив впровадження національної кріптовалюти. При цьому Карні переконаний, що технологія розподіленого реєстру може сприятливо позначитися на фінансовій стабільності” і підвищити ефективність міжбанківських розрахунків.

Нагадаємо, у Венесуелі готується до запуску національна криптовалюта El Petro. Президент країни Мадуро впевнений, що вона дозволить зміцнити грошовий суверенітет” і “подолати фінансову блокаду”, а також стане ефективним ресурсом для боротьби зі спекулятивним доларом”.