Asus представила материнську плату для майнінгу

Виробник комп’ютерного обладнання Asus оголосив про розробку нової материнської плати, спеціально призначеної для майнінг криптовалют.

Материнська плата, названа B250 Mining Expert була представлена на цих вихідних компанією Republic of Gamers – тайванським виробником високоякісних ігрових пристроїв.

Дата випуску і ціна продукту поки невідомі, проте розробка Asus говорить про те, що комп’ютерна індустрія почала цікавитися сферою криптовалют. Раніше Asus повідомила про розробку відеокарт для майнер криптовалют, мета яких – використання переваг «золотий цифровий лихоманки».

Материнська плата B250 Mining Expert в цілому має 19 PCI-Express слотів, на відміну від їхніх конкурентів, що пропонують 12, 8 або 6 слотів.

Оскільки майнер, які використовують обчислювальні потужності (і багато електроенергії) для додавання нових транзакцій в блокчейн і отримання в якості винагороди монет, потрібно як можна більше відеокарт Asus створила плату, яка, згідно специфікаціям, має місткість приблизно 2-3 материнських плат звичайного розміру.

B250 Mining Expert також містить безліч привабливих для майнер функцій, зокрема, візуальну статистику продуктивності.