AMD запускає програмний драйвер для видобутку криптовалюти

Виробник графічних процесорів (GPU) Advanced Micro Devices (AMD) запустив свій новий програмний драйвер під назвою Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta для Blockchain Compute з середини серпня 2017 року.

Програмне забезпечення призначене в основному для підвищення продуктивності графічних процесорів, що використовуються в майнинге кріптовалюти.

Випуск програмного забезпечення був зроблений на тлі зростаючого попиту на графічні процесори для розробки цифрової валюти.

Попит головним чином зумовлений безперервним зростанням цін на віртуальні валюти, такі як Bitcoin і Ethereum.

Коротка історія розробки криптовалютных систем

Майнінг цифровий валюти – це енергоємний метод обробки, запису та забезпечення транзакції віртуальної валюти, а також процес створення нових токенів кріптовалюти з використанням комп’ютера.

Під час процесу транзакція додається в регістр під назвою Blockchain. Між тим, майнери нагороджуються новими токенами за свою роботу.

З-за своїх енергоємних вимог, для розвитку цифрового валюти потрібні потужні комп’ютери для збільшення виробництва. Це принесло користь виробників графічних процесорів, таких як AMD і її головному супернику Nvidia.

Останні події на ринку графічних процесорів

Між тим, суперник AMD Nvidia також використовує поточний бум криптовалютной видобутку, як показано на його фінансові результати у другому кварталі 2017 року.

Протягом кварталу підрозділ GPU компанії запрацювало $ 1,9 млрд., Що на 59% більше, ніж у другому кварталі 2016 року.

Згідно Jen-Hsun Huang, CEO компанії Nvidia, вони дуже оптимістично ставляться до майбутнього цифрових валют, а також до технології Blockchain.

Хуан каже:

«Cryptocurrency і Blockchain знаходяться тут, щоб залишитися. З часом вони стануть досить масштабними. Ясно, що на ринок вийдуть нові валюти. Очевидно, що GPU фантастичний у криптографії. Графічний процесор дійсно непогано розташований».

Тим не менш AMD зайняла ведмеже положення щодо перспектив розвитку криптовалютного ринку.