Amazon.com прийме биткоин?

Інформація про те, що компанія візьме биткоин в жовтні, поширюється в інтернеті, але офіційних заяв поки не надходило. Про це повідомляє Cointelegraph з посиланням на звіт Squawker.

Squawker згадує про те, що Amazon Web Services в минулому році співпрацювала з Digital Currency Group, інвестором в кріптовалюти і блокчейн-стартапи. Amazon планувала створити безпечне середовище для транзакцій з криптовалютами.

Далі Squawker згадує Джеймса Альтушера, досвідченого трейдера, засновника 20 компаній. Багато хто вважає, що він знає про плани компанії щодо биткоина. Альтушер згадав, що Amazon працює з фінансовими інститутами і криптовалютными експертами, щоб підтримувати інновації і полегшувати експерименти». Таким чином, у компанії немає причин, які завадили б прийняти биткоин.

Ще один аргумент на користь правдивості чуток – інші інтернет-магазини приймають биткоин. «Вони повинні послідувати прикладу. Я був би приголомшений, дізнавшись, що вони цього не зроблять. Компанія не може просто поступитися нам цю частину ринку. В іншому випадку ми будемо єдиним великим роздрібним магазином, які беруть биткоин», – зазначив генеральний директор Overstock Патрік Бірн.

Нарешті, користувачі Amazon влітку зверталися до генерального директора компанії Джеффу Безосу з проханням схвалити биткоин. Альтушер вважає, що це може відбутися 26 жовтня.