Компанія Kodak оголосила про запуск власної кріптовалюти KodakCoin і блокчейн-платформи KodakOne. Після заяви компанії акції Kodak виросли більш ніж в два рази.

Початок проведення ICO (аналог IPO для криптовалют) від Kodak розпочнеться 31 січня 2018 року. «Для багатьох в технологічному світі «блокчейн» і «криптовалюта» — просто модні слівця. Але для фотографів, які давно намагаються налагодити контроль за правами на свої роботи, ці слівця стануть рішенням, здавалося б, безнадійної проблеми», — заявив гендиректор Kodak Джефф Кларк.

Подивитись зображення в Твіттері

У XX столітті Kodak був світовим лідером у виробництві фотоплівки. У 1990-х компанія почала розорятися з-за проблем на ринку — Kodak не зміг перейти в сферу цифрової зйомки. У 2012 році Kodak почав процедуру банкрутства.

У 2016 році Kodak анонсував смартфон Ektra, створений спеціально для фотографів. Новий смартфон забезпечений камерою Ektra, вперше випущеної компанією в 1941 році. Він виконаний у стилі, що нагадує старі фотоапарати з задньою панеллю, що імітує текстуру шкіри.