Биржевой мошенник Джордан Белфорт назвал ICO величайшей аферой в истории

Біржовий брокер з США Джордан Белфорт, що отримав скандальну популярність завдяки шахрайству з цінними паперами і також відомий як «Вовк з Уолл-Стріт», заявив, що концепція первинного розміщення монет (ICO) — це найбільша в історії афера. Про це він сказав в інтерв’ю Financial Times.

«Прихильники ICO здійснюють глобальну шахрайську схему найвищого порядку. Можливо, 85% з них нічого поганого і не задумували, але проблема в тому, що навіть 5-10% людей, які намагаються вас обдурити вас — це гребанная катастроф. Це найбільша афера в історії, гігантське шахрайство, яке завдасть непоправної шкоди багатьом людям. Це набагато гірше всього того, що в свій час робив я сам», — сказав він.

У свій час Белфорт провів майже два роки у в’язниці за махінації з дешевими цінними паперами. Очолювана ним компанія Stratton Oakmont проіснувала майже сім років і, вийшовши на річний оборот понад $1 млрд, на певному етапі вважалася найбільшим в США брокерських агентством, що працює з позабіржовими активами. На протязі багатьох років співробітники Stratton Oakmont переконували інвесторів по телефону укладати шахрайські оборудки. В результаті діяльності компанії інвестори втратили близько $200 млн.