Microsoft запускає Coco Framework для підприємств, заснованих на Blockchain

Технологічна фірма Microsoft запустила свою Coco Framework, щоб допомогти вирішити проблеми, з якими стикаються підприємства, які впроваджують технологію Blockchain в своїх операціях. Розробка спеціально призначена для вирішення проблем, що виникають при використанні Blockchain в середовищі консорціуму.

За словами головного технологічного директора Microsoft Azure (ХТО) Марка Руссиновича, їх рішення може вирішити проблеми Blockchain в бізнес-додатках з-за його «надійного середовища виконання» (TEE), яка забезпечується з допомогою ресурсів «Кремнієвої долини».

«Вони довіряють TEE, щоб запобігти зовнішнє втручання – тому транзакція, оброблювана одним з них, просто транслюється, і ви використовуєте звичайний алгоритм на основі кворуму для досягнення консенсусу, як будь-який вид розподіленої системи. Вам не потрібно турбуватися про ворожих сторонах, тому що мережа повністю довірено. Це усуває необхідність в комплексному доказі роботи з майнингу та інших складних алгоритмах, а це дає вам пропускну спроможність і затримки, які виглядають так, як ви б вибрали їх з будь-якої розподіленої бази даних».

Мережа Coco Framework і мережа консорціуму Ethereum.

За словами Руссиновича, одним з основних відмінностей їх Coco Framework від мережі Ethereum є використання інтенсивних обчислювальних протоколів роботи. Він стверджує, що використання докази концепції роботи Ethereum значно впливає на її продуктивність. Це ще більше посилюється смарт-контрактами, які повинні посилатися на дані, що змінюються з часом, наприклад, курси валют.

Далі Руссинович пояснив, що їх TEE Coco Framework дозволяє створювати надійну мережу між кожним гравцем в консорціумі Blockchain.

Адоптеры структури Коко.

Русинович також повідомив, що вже є кілька користувачів Coco Framework. Серед них такі гіганти, як Intel, Chase Bank і мережа Ethereum.

За словами Руссиновича, мережа Ethereum забезпечувала 1500-1600 транзакцій в секунду з затримкою приблизно в 100-200 мілісекунд у проведеному тесті з використанням журналу Ethereum в Coco.